– дошка оголошень б/в техніки

Розділ - Оплата

Доступні способи оплати замовлення на allmart:

 • Надійна оплата

  Повернення грошей у разі невдалої операції

 • Післяплата

  Оплата при отриманні товару

 • Передоплата від партнерів

  Оплата карткою Visa, MasterCard;

  сервіси: LiqPay і Приват24, тільки через наш сайт

  prepaymt
 • Кредит або оплата частинами

  Monobank, ПриватБанк

  installments

Надійна оплата

Безпечна онлайн-оплата замовлення на allmart за допомогою банківської карти — можливість убезпечити себе від невдалої угоди. Що це означає?

Після того, як покупець здійснив оплату замовлення, банк тимчасово заморожує списану суму на транзитному рахунку. Далі гроші автоматично надійдуть на рахунок продавця, щойно покупець отримає своє замовлення. А в разі невдалої операції — повна вартість товару повернеться на рахунок покупця протягом 2-6 банківських днів.

З надійною оплатою замовлення доступна доставка товару «Новою Поштою». Крім того, використовуючи надійну оплату ви можете підвищувати свій рейтинг (як продавець, так і покупець).

Післяплата

Хочете особисто переконатися в якості товару перед оплатою? Оформляйте замовлення післяплатою, перевіряйте техніку в поштовому відділенні та сплачуйте за неї лише у разі повної відповідності опису від продавця. Послуга «Післяплата» доступна в будь-якому відділенні «Нової Пошти» за тарифами перевізника.

Передплата від партнерів

Для товарів від партнерів на allmart доступна передплата картою через нашу платформу. Після повної оплати покупки вона буде надіслана ​​за вказаною адресою.

Способи оплати: карти Visa і MasterCard, а також сервіси LiqPay і Приват24. prepaymt

Крім того, товари від партнерів можна придбати в кредит від Monobank або ПриватБанк. installments