– дошка оголошень б/в техніки

Правила безпеки

Правила безпеки - Allmart

Ми дбаємо про вашу безпеку, тому зібрали головні правила, які допоможуть продавати і купувати на allmart.ua без ризиків:

  1. Рекомендуємо з обережністю ставитися до занадто привабливиx пропозицій. Якщо виникли сумніви - знайдіть іншого продавця, який має високий рівень довіри користувачів.
  2. Використовуйте тільки кнопку «Купити» на сторінці оголошення, щоб оформити замовлення.
  3. Ніколи не надавайте номер телефону або E-mail при покупці через послугу «Безпечна покупка».
  4. Спілкуйтесь з продавцем лише в чаті на нашій платформі. Тут листування безпечне і фіксується для уникнення неприємних ситуацій. Не переходьте за сторонніми посиланнями для платежів і не погоджуйтесь продовжити спілкування іншим способом (наприклад, в Viber або Telegram). На жаль, ми не можемо гарантувати безпеку спілкування поза межами нашого сайту.
  5. Прийшовши на пошту ретельно перевірте товар і тільки потім оплачуйте. У разі відмови від посилки, гроші повернуться на ваш рахунок протягом 2-5 банківських днів. При цьому не забудьте повідомити продавцеві, що ви відмовились від отримання товару.
  6. Не вносьте передплату на карту продавця. Для того, щоб убезпечити вас від невдалих угод, ми розробили надійну систему оплати карткою на нашій платформі. Якщо продавець вимагає від вас повну або навіть часткову передплату - не рекомендуємо продовжувати з ним бесіду.
  7. Будьте уважні перед покупкою. Вивчайте дані, які вказані в описі товару, а в разі необхідності - уточнюйте інформацію у продавця.
Вдалих і безпечних угод!