– дошка оголошень б/в техніки

Розмістити оголошення: Продати Мобільні телефони | Смартфони

Додати оголошення з ОЛХ

Загальна інформація

Опис(введіть мінімум 30 символів)

0

Фото(додайте фото з різних ракурсів, перше фото буде головне)

Відмітьте, якщо товар не є оригіналом

Ціна(вкажіть бажану ціну у гривні)

Контактні дані

Дивитись правила

Місцезнаходження(визначте автоматично або вкажіть вручну)

Доставка

Оплата

Додати оголошення з olx

Як сфотографувати товар?

Зробіть до 8 простих знімків на телефон з різних ракурсів у звичайній обстановці. Для покупців важливіше бачити реальний стан товару, а не красиві фото

Як описати товар?

Напишіть причину, з якої ви продаєте товар, як та скільки ви ним користувались. Опишіть свої враження та рекомендації про товар майбутньому власнику

Яку ціну поставити?

У середньому, при продажу з рук ставлять ціну зі знижкою 20-50% від ціни за новий товар в залежності від його стану. Якщо хочете швидше продати товар - ставте нижчу ціну

Чому вигідно купувати на Allmart?

Почати купувати

Де вигідно продати Б/В смартфон?

Мобільний телефон сміливо можна назвати найпопулярнішим гаджетом серед усієї техніки, що представлена ​​на ринку. Крім того, саме на мобільні телефони випадає найбільший відсоток продажів і купівель на вторинному ринку. Чому так? По-перше, уявити сучасну людину без продуктивного телефону практично неможливо, оскільки смартфон вже давно став незамінним помічником і вірним другом. А по-друге, сьогодні ринок техніки розвивається з колосальною швидкістю, і щороку всі найбільші виробники випускають нові моделі своїх девайсів.


Існує думка про те, що середньостатистична людина оновлює свій смартфон раз на 2-3 роки. Як правило, така частота обумовлена ​​не лише фізичним зношуванням смартфонів (особливо, якщо мова йде про бюджетні моделі, у виробництві яких використовуються дешеві матеріали), а й появою нових технологій, що роблять техніку більш продуктивною.


Ми впевнені, що будь-який б/в смартфон має свою цінність і його завжди можна вигідно продати, навіть якщо працездатність гаджета залишає бажати кращого (у такому випадку можна продати смартфон на запчастини). Пам'ятайте, що ступінь збереження безпосередньо впливає на суму, за яку можна продати старий телефон.


На нашому сайті будь-який клієнт може безплатно розмістити оголошення про продаж, яке буде доступно для десятків тисяч покупців з усієї України. Як це зробити? Зареєструйтеся на сайті allmart.ua за номером мобільного телефону, на який надійде код підтвердження. Далі пройдіть верифікацію, аби підвищити рівень довіри покупців, та розмістіть оголошення про продаж смартфона.


Використовуйте сервіс «Прицінитися», аби попередньо розрахувати ринкову вартість вашої техніки.


Для цього виберіть категорію зі списку та вкажіть модель вашого смартфона (наприклад, iPhone 11 64 Gb White). Далі вкажіть загальну інформацію про телефон (стан, комплектація) й опишіть телефон для потенційних покупців. Крім того, не забудьте додати декілька якісних фото з різних ракурсів, які також допоможуть покупцеві під час пошуку товару. Сервіс вивчить надану інформацію і покаже діапазон цін, за якими ви можете продати б/в смартфон.