– дошка оголошень б/в техніки

Розмістити об`яву

Додати оголошення з ОЛХ

Загальна інформація

Опис(введіть мінімум 30 символів)

0

Фото(додайте фото з різних ракурсів, перше фото буде головне)

Відмітьте, якщо товар не є оригіналом

Ціна(вкажіть бажану ціну у гривні)

Контактні дані

Дивитись правила

Місцезнаходження(визначте автоматично або вкажіть вручну)

Доставка

Оплата

Безпечна угода uapay

Додати оголошення з olx

Як сфотографувати товар?

Зробіть до 8 простих знімків на телефон з різних ракурсів у звичайній обстановці. Для покупців важливіше бачити реальний стан товару, а не красиві фото

Як описати товар?

Напишіть причину, з якої ви продаєте товар, як та скільки ви ним користувались. Опишіть свої враження та рекомендації про товар майбутньому власнику

Яку ціну поставити?

У середньому, при продажу з рук ставлять ціну зі знижкою 20-50% від ціни за новий товар в залежності від його стану. Якщо хочете швидше продати товар - ставте нижчу ціну

Чому вигідно купувати на Allmart?

Почати купувати

Як розмістити оголошення на Allmart?

Маєте намір подати оголошення безкоштовно і без зайвих проблем. Все значно, простіше, ніж здається на перший погляд. Достатньо відвідати спеціалізований ресурс. Гарантується оперативність та вигода зазначеної дії. А ось скористатися порталом можна в будь-який час.

Розмістити оголошення на дошці - просто!

Розмістити оголошення безкоштовно може кожен громадянин держави. Для цього достатньо відвідати найпопулярніший останнім часом майданчик за адресою allmart.ua. торгова платформа поєднує в собі не одну тисячу найрізноманітніших покупців. Йдеться і про численних продавців, які бажають позбутися різної техніки, як нової, так і вживаної.

Портал пропонує скористатися лише найшвидшим способом продажу чи купівлі будь-якої техніки, а також обладнання. Для цього достатньо виконання кількох простих кроків.

Користувачам пропонуються лише найвигідніші умови співпраці. Допускається значне розширення можливостей численних клієнтів. На порталі допускається розміщення будь-якої кількості власних оголошень. Весь процес здійснюється повністю безкоштовно. У всьому цьому можна навіть не сумніватися.

Що ж до продавців, тоді тут варто відзначити факт того, що їм доступні такі важливі можливості:

  1. Оперативний продаж власної продукції.
  2. Можливість аналізу вартості певні види товару.
  3. Отримання коштів та збереження устаткування.
  4. Безкоштовна подача власного оголошення про продаж.
  5. Можливість ознайомлення з рейтингом оцінок. Враховується підвищення рівня довіри до покупців.

Що пропонується партнерам?

Портал allmart.ua останнім часом користується величезною популярністю. І це зовсім не дивно. Адже майданчик має численні незаперечні переваги. Можливості клієнтів постійно розширюються та удосконалюються. Більш вигідні умови співпраці пропонуються і тим користувачам, які мають бізнес-аккаунт. Тут йдеться про безкоштовне вивантаження, а також публікацію власних оголошень.

Численним покупцям, на сьогоднішній день система пропонує:

  1. Максимальне забезпечення безпеки при придбанні різної вживаної техніки.
  2. Найширший асортимент продукції.
  3. Можливість швидкого ознайомлення з численними відгуками різних клієнтів. Також завжди можна позначити і власну думку.
  4. На сайті розміщені оголошення, розміщені від користувачів з усієї держави. Все це є в одному єдиному місці.

Система пропонує стати власним партнером на максимально вигідних умовах. Тут немає жодних складнощів. Завжди можна буде створити власний особистий кабінет, де відображатиметься вся потрібна інформація. Майданчик виявиться найнадійнішим онлайн-партнером із продажу різної продукції.

Бажаєте розмістити власне оголошення на дошці України безкоштовно та у будь-який зручний час? Немає нічого складного! Достатньо просто скласти текст і виконати всі дії, що залишилися!