Що таке рейтинг продавця і від чого він залежить?

Блог Allmart 16.04.2021

Раніше ми вже розповідали вам про те, що на allmart.ua діє рейтингова система оцінювання. Це зручний інструмент, що формує рівень довіри, а також дає можливість залишати відгуки про роботу продавців. Таким чином, ви можете заздалегідь ознайомитися з відгуками від реальних клієнтів, які вже здійснили покупку в обраного вами продавця, і лише після цього оформити замовлення вподобаного товару. Все, що вам потрібно знати про систему оцінювання на allmart.ua — далі.

Отже, рейтинг зображає рівень довіри до продавця і часто може бути вирішальним фактором під час його вибору. Для зручності ми оформили рейтинг у форматі шкали, що зображає позначки зі статусом і надійністю (у відсотках).

На формування рейтингу впливають такі критерії: загальна кількість продажів, термін перебування на торговому майданчику, відгуки (як позитивні, так і негативні), а також рівень надійності.

Від чого залежить надійність продавця на allmart.ua
 

Новачок

(30%)

Перевірений

(65%)

Надійний 

(75%)

Експерт

(85%)

Підтверджена реєстрація та електронна пошта 

  +  +  +  +

Додано фото в Особистому кабінеті 

  +  +  +  +

Загальна кількість проданих товарів 

  0  3  25  50

Відсоток позитивних відгуків

  >70%☆ >80%☆ >85%☆

Як формується оцінка

Після того, як клієнт отримав замовлення, він може оцінити роботу продавця від 1 до 5 зірок. При цьому на сайті зобразиться середнє число оцінки, яке формується на підставі наступних критеріїв:

  • товар відповідає опису (☆☆☆☆☆);
  • продавець швидко відправив товар (☆☆☆☆☆);
  • задоволений товаром (☆☆☆☆☆).

Відгуки

Хорошим відгуком вважається оцінка клієнта, яка за трьома вищезазначеними параметрами отримала середнє значення вище 3. Відповідно, оцінка нижче 3 — це поганий відгук.

Де шукати рейтинг продавця

Будь-який покупець може ознайомитися з рівнем довіри до продавця прямо в оголошенні про продаж товару, який його зацікавив.

+ Продати

Схожі статті

Allmart блог 17.02.2022

Чому смартфон — це зручно?

Завдяки ✓встановленню програм список можливих варіантів використання смартфона збільшується з ☑кожним днем, тому сьогодні мова піде про те, чому смартфон це зручно?❗

Allmart блог 03.02.2022

Переваги айфону

☑Звичайно, не айфон єдиний ринок смартфонів, і інші великі виробники (такі як Samsung або Xiaomi) регулярно кидають йому виклик. ❗Попри це, багато користувачів, як і раніше, віддають перевагу саме iPhone, який відрізняється відомим елегантним дизайном і зручністю у використанні.©

Allmart блог 20.01.2022

Мета — продати б/в планшет

І ➦знову новорічні свята залишилися позаду, та, можливо, вони принесли вам новий планшет із високою продуктивністю. ❗І якщо це так, вам може бути цікаво, що робити зі своїм старим.✓